Zamki z kluczami kodującymi

W drzwich zewnętrznych zwiększamy bezpieczeństwo użytkowników drzwi naszej produkcji. Jak?

Aby drzwi doskonale były zabezpieczone przed możliwością skopiowania kluczy lub ich utraty wprowadziliśmy unikalne zapezpieczenie tj. klucz kodujacy zarówno w zamku centralnym jak również w zamku dodatkowym. Jak to działa?

W zestawie znajduje się osiem kluczy: dwa motażowe-niezapakowane, jeden kodujący klucz i pięć kluczy użytkowych zapakowanych razem z kluczem kodującym w przeźroczystym opakowaniu z PVC.

Klucze montażowe jak sama nazwa mówi służą do tego, aby w czasie montażu mogła posługiwać się nimi ekipa monterska. Pozainstalowaniu drzwi w mieszkaniu lud w domu należy zakodować zamek kluczem kodujacym (stalowy klucz bez obwolutki plastikowej) poprzez umieszczenie go w zamku i przekręcenie klukukrotne w tymże zamku. Tę czynność należy wykonać z dwóch stron zamka ( jeśli dysponują Państwo drzwiami z dwoma zamkami należy wykonać tę czynność również w drugim zamku, lecz nie tym samym kluczem kodującym!)

Teraz już klucze montażowe oraz klucz kodujący będzą już zbędne. Od tej pory posługujecie się Państwo wyłącznie kluczami użytkowymi.